Popüler Yeniler
Reklamlar

Kocaeli'de şoför satın aldığı telefon arızalı çıkınca dükkana kamyonuyla daldı

Kocaeli'nde bir kamyon sürücüsü, arıza yapan telefonunu aldığı mağazaya gitti. Telefondaki sorunun giderilememesi üzerine sinirlenen şoför kamyonuyla mağazaya daldı. Şahıs polis tarafından gözaltına alındı. Bomba uzmanı ekipler de kamyonda inceleme yaptı.

Edinilen bilgiye göre olay, saat 17.30 sıralarında Ömer Türkçakal Bulvarı üzerinde bulunan bir elektronik mağazasında meydana geldi. Kısa bir süre önce askerden geldiği öğrenilen Emre T. bir mağazadan telefon aldı. Telefonun arıza yapması üzerine Emre T. mağazaya gitti. Sıkıntısının çözülmemesine sinirlenen Emre T. dışarıya çıktı.

Mağaza önüne park eden araçları fark eden Emre T., “Çekilin. Oraya park etmeyin" diye uyardı. Daha sonra yol kenarına park ettiği kamyona binen Emre T. hızla gelerek mağazanın duvarına çarptı. Duvarın bir kısmı hasar görürken, mağaza çalışanları ve müşteriler kısa süreli panik yaşadı. Sürücü hemen kamyondan indirilerek polis ekiplerine teslim edildi. Olayın ardından, mağaza çevresine çok sayıda polis ekibi sevk edildi.

Sürücü ilk önce hastaneye, ardından ise ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü. Sürücüye "mala zarar verme" suçundan işlem yapılacağı öğrenildi.

Daha sonra Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi'ne bağlı bomba uzmanları çağrıldı. Bomba uzmanı köpekle yapılan aramada herhangi bir emareye rastlanmadı., temizlik