Reklamlar
Yeniler Popüler
Fatih Portakal'dan Erdoğan'a sert sözler "Benim Eşimi...." - PAYLAŞ ‘Vurdu Gol Oldu’ Dedirten Son Zamanlarda Verilmiş En Efsane 60 Ayar Gibi Ayar [SONRAKİ GÖRSEL İÇİN RESME TIKLAYINIZ] Arda Turan İle Ebru Şallı Arasındaki Yazışmalar Sosyal Medyayı Salladı HALEP SAHTEKARLARI Filmin perde arkası görüntüleri sosyla medyaya sızdı 1979 İran Devrimi Öncesi ve Sonrası 75 Yaşındaki Adamın 13 Yaşındaki Kızla Evlendirildikten Sonra Gerdekten Önce Ev Halkı Tarafından Neşeyle Çekilen Videosu
Reklamlar
Reina saldırganı İstanbul'da yakalanma anı! Fatih Portakal Erdoğan'dan duyduğu rahatsızlıkları anlattı İmam Hatipli Merve yeniden sizlerle Fenerbahçe taraftarlarına helal olsun! Böyle sloganları duymayalı çok oldu Barbaros Şansal'ın Reina saldırısı sonrası olay yaratan videosu IŞİD hakkında ne kadar bilgiye sahibiz? IŞİD'in amacı ne? Türkiye'deki hangi şehri karargah yaptılar?
Reklamlar
Gülcan Hanım Dayanamadı Öyle Bir Konuştu ki Facebook'ta Binlerce Paylaşımla Bu Senenin Rekorunu Kırıyor! 2017'de Ekranda Olmayacaklar Hiçbir Zaman Olmasınlar İstiyorsanız Paylaşıp Tepkimizi Koyalım Uşakki tarikatı lideri: "Cumhuriyet yıkıldı, Erdoğan 1.Padişahımız" Şener Şen Ak Saray'da ödül aldı, mesajını vermeyi unutmadı Çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı’nda iş başmüfettişi bir temizlik firması sahibinden rüşvet alırken suçüstü yakalandı Patlamadan 30 saniye sonrası otobüs kağıt olmuş resmen!